ONE PIECE

"One Piece" to japońska seria anime, oparta na mandze o tym samym tytule autorstwa Eiichiro Ody. Seria anime jest emitowana od 1999 roku i do tej pory liczy już ponad 1000 odcinków.

Fabuła anime skupia się na przygodach młodego chłopca, Monkey D. Luffy, który po zjedzeniu tajemniczego owocu stał się człowiekiem-gumą. Luffy marzy o tym, aby zostać Królem Piratów i zebrać największy skarb na świecie - One Piece.

Wraz ze swoją załogą, Luffy przemierza Grand Line, niebezpieczny akwen pełen piratów, niebezpieczeństw i tajemniczych wysp. W trakcie swojej podróży Luffy poznaje wiele postaci, w tym innych piratów, członków marynarki wojennej, a także tajemnicze postacie z przeszłości.

"One Piece" to pełna przygód i humoru seria anime, która doczekała się ogromnej popularności nie tylko w Japonii, ale na całym świecie. Anime zyskało rzeszę fanów dzięki charakterystycznemu stylowi rysowania, oryginalnej fabule oraz ciekawym postaciom. Oprócz anime, "One Piece" zostało przeniesione na wiele innych mediów, w tym mangę, filmy kinowe oraz gry komputerowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl